Besplatan internetski tečaj hrvatskoga jezika na razini A2

Od 15. prosinca 2018. godine svim zainteresiranima dostupan je besplatan internetski tečaj hrvatskoga jezika na razini A2. Sadržaj tečaja razvio je i izradio Croaticum, tehničku potporu pružio je Centar za potporu e-učenju Filozofskoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, a projekt je potaknuo i financirao Središnji državni ured za Hrvate izvan Republike Hrvatske. Tečaj A2.HR sastoji se od 80 lekcija u trajanju od 45 minuta, a sučelje, upute i tehnička podrška dostupni su na engleskom i španjolskom jeziku. Pristupiti tečaju A2.HR možete ovdje.

Tečaj A2.HR drugi je u nizu besplatnih internetskih tečaja koje su u suradnji razvili Croaticum, Centar za potporu e-učenju Filozofskoga fakulteta u Sveučilišta u Zagrebu te Središnji državni ured za Hrvate izvan Republike Hrvatske. Tečaj na razini A1 dostupan je svim zainteresiranima od prosinca 2017. godine. Pristupiti tečaju A1.HR možete ovdje.