Frano Mašković dolazi na Croaticum

Croaticum vas u okviru programa Kultura u Croaticumu poziva na večer druženja i razgovora s Franom Maškovićem, poznatim hrvatskim kazališnim i filmskim glumcem, čije se ime u posljednje vrijeme često povezuje s Osmim povjerenikom, filmom redatelja Ivana Salaja prema romanu Renata Baretića, u kojem je briljantno iznio glavnu ulogu, a koji je hrvatski kandidat za prestižnu filmsku nagradu Oscar.

Gostovanje će se održati 29. studenog 2018. godine u 20 sati u dvorani D-I Filozofskog fakulteta u Zagrebu, a osim polaznicima Croaticuma, koji će voditi razgovor s gostom, namijenjen je i svim zainteresiranim studentima kroatistike i ostalih studija.

Više o programu Kultura u Croaticumu i o Croaticumovu gostu i njegovu radu pročitajte ovdje.